MÖBLER / Bord / Spelbord 7063567
nr 706 3567
Spelbord
1800-tal, björk, längd: 89, djup: 44, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:08:26
1/8 18:50:43